08:57, 02 Березня 2019

Волинські рятувальники повернулися переможцями зі змагань з пожежно-прикладного спорту. ФОТО

У місті Чернівці 28 лютого  завершилися Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях та Чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (серед чоловіків та жінок). Серед учасників була команда волинян.

Про це повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

До складу команди  волинян увійшли Олександр Андрійчук, Андрій Римар, Роман Божук, Дмитро Герасименко та Вадим Лучинський, а також Юлія Гаврилюк та Анастасія Сафатюк.

Першого дня спортсмени змагалися у двох дисциплінах: чоловіки виконували підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, а жінки та юнаки долали пожежну естафету – біг на 100-метрову дистанцію з перешкодами.

Другого дня у рамках Чемпіонатів чоловіки виборювали першість у бігу на дистанції 100 метрів з перешкодами, а жінки та юнаки підіймалися по штурмовій драбині у вікно навчальної вежі.

У визначенні переможців відіграли роль не лише фізична підготовка спортсменів, спритність та швидкість, але й вміння діяти в команді.

У підсумку волиняни здобули упевнену перемогу в обох Чемпіонатах, зокрема стали першими у Чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (чоловіки та жінки) та Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.

Окрім відмінного командного результату, абсолютний результат продемонстрував Роман Божук у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами. Другим фінішував також волинянин – Андрій Римар, Крім того, він здобув срібло у підйомі штурмовою драбиною.

У подоланні 100-метрової смуги не було рівних і волинянці Юлії Гаврилюк. Вона також виборола першість у підйомі штурмовою драбиною та двоборстві.

Другим серед юнаків у підйомі штурмовою драбиною фінішував учень луцької школи № 15 Максим Приказюк і став призером у цьому виді змагань.

За підсумком змагань у Чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (чоловіки та жінки) друге місце виборола команда міста Києва, а третіми стали представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

У Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях волинянам поступилися спортсмени з Одещини, а кияни підійнялися на третю сходинку п’єдесталу переможців.