10:00, 11 Грудня 2018

Волинські працедавці спрямували на соцпотреби понад три мільярди гривень

На Волині у січні–листопаді 2018 року сплатили 3 мільярди 316 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 747 мільйонів більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Показники сплати єдиного внеску переконують як в доброчесності  наших працедавців, так і ефективності заходів волинських фіскалів в питанні детінізації трудових відносин. Тому Волинь може зарахувати до свого активу належну податкову дисципліну та соціальну відповідальність переважної більшості працедавців», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів наголосила, що в рамках виконання розпорядження Уряду від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» з вересня в області проводяться заходи роз’яснювального та контрольно-перевірочного характеру з тим, щоб впорядкувати відносини у сфері зайнятості та захистити права найманих працівників.

«Логічний підсумок наших спільних з представниками Держпраці заходів – ріст надходжень єдиного внеску, це фінансова складова. Однак не менш важливо, щоб наймані працівники теж спонукали працедавців до офіційного працевлаштування. Як відомо, лише за умови легальної оплати праці можна розраховувати на соціальні гарантії. Тому офіційне працевлаштування актуальне для кожного працівника незалежно від віку та кваліфікації, оскільки гарантує соціальну допомогу у випадку втрати працездатності  та безпосередньо впливає на пенсійні нарахування», – підкреслила Світлана Савчук.

Тож, в ГУ ДФС у Волинській області застерігають працедавців від використання неоформленої праці та просять не ігнорувати права свої працівників на гарантовані державою виплати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: