09:37, 15 Травня 2018

Волинські працедавці спрямували на соцпотреби більше мільярда гривень

У січні-квітні 2018 року волинські працедавці перерахували на соціальні потреби держави 1 мільярд 123 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, сума сплаченого на Волині єдиного внеску перевищує минулорічні показники на 274 мільйони гривень.

«У межах компетенції фахівці територіальних органів ДФС в області вживають весь комплекс заходів з тим, щоб ринок праці був максимально прозорим. Лише суворе дотримання гарантій в оплаті праці всіма без винятку працедавцями дозволяє державі своєчасно фінансувати пенсійні та соціальні виплати. Відтак, увага представників органів державної влади та місцевого самоврядування до питання легального працевлаштування – постійна та виправдана. Як результат, плюс 32,3 відсотка надходжень єдиного внеску проти минулорічних показників», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслює, що кожен працівник зацікавлений у тому, щоб його працедавець здійснював передбачені законом відрахування із заробітної плати.

«Під час кожної зустрічі з представниками бізнесу та громадськості чи в ході індивідуального спілкування з громадянами ми наголошуємо на важливості лише легального працевлаштування. Незалежно від віку  кожен працівник вже сьогодні повинен подбати про офіційне робоче місце, бо у протилежному випадку він втрачає право на виплати у разі настання страхового випадку та гідне пенсійне забезпечення в майбутньому», – зазначає Світлана Савчук.

Отож, робота  у напрямку роз’яснення вимог чинного законодавства працедавцям та громадянам та, за наявності підстав,  необхідні контрольно-перевірочні заходи в межах компетенції з тим, щоб попередити бюджетні втрати та убезпечити найманих працівників від порушень їх прав, залишається серед пріоритетних завдань волинських фіскалів, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: