12:57, 04 Січня 2018

Волинські працедавці спрямували до соціальних фондів майже 3,9 мільярда гривень

Протягом 2017 року волинські страхувальники спрямували до державних соціальних фондів 3 мільярди 885,6 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, внесок волинських працедавців у 2017 році перевищив відрахування єдиного внеску у 2016 році на 910,5 мільйона гривень.

Окрім суттєвого росту надходжень єдиного внеску проти попереднього року, індикативні показники торік теж перевиконано – на 470,1 мільйона гривень.

Серед чинників, що максимально сприяли такому  росту находжень єдиного внеску, не лише загальне підвищення стандартів в оплаті праці, а й постійний діалог ДФС з працедавцями, систематичне роз’яснення законодавчих вимог та впровадження електронних сервісів в процес обслуговування платників податків, – запевняють в ГУ ДФС у Волинській області.

Аналітика свідчить, що найбільш успішним з точки зору забезпечення максимальної суми єдиного внеску до бюджету у 2017 році став грудень – цього місяця волинські страхувальники спрямували на соціальні потреби понад 316 мільйонів гривень.

Якщо аналізувати надходження єдиного внеску в області з позиції перевиконання індикативних показників, то найбільш вагомий результат продемонстровано у лютому 2017 року  – на Волині було мобілізовано на 45,9 відсотка більше єдиного внеску від визначеного індикативу.

В ГУ ДФС у Волинській області наголошують: лише легальна зарплата гарантує соціальні виплати найманими працівникам у разі втрати працездатності та гідне пенсійне забезпечення громадян в майбутньому.

Тож  заходи роз’яснювального та контролюючого характеру з питань дотримання податкового законодавства роботодавцями при нарахуванні і виплаті заробітної плати залишаються серед першочергових завдань фахівців територіальних органів ДФС у новому році.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: