18:43, 12 Лютого 2018

Волинські поліцейські тренувалися вести перемовини

У головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбулося чергове навчання правоохоронців, котрі працюють у складі груп комунікації поліції для перемовин під час мирних акцій. Його учасники, зокрема, ознайомилися з європейськими стандартами та практикою роботи в сфері забезпечення публічного порядку під час масових акцій та зібрань громадян, відпрацювали практичні навички ведення перемовин.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

До складу груп комунікації входять найдосвідченіші співробітники підрозділів превентивної діяльності, кадрового забезпечення та поліції особливого призначення волинської поліції. Усі вони пройшли відповідне навчання та підготовку. Очолює групи комунікації заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області, полковник поліції Віталій Тортина.

«Основним завданням групи комунікації є налагодження ефективного діалогу і взаєморозуміння між поліцією та громадянами, аби запобігати конфліктам і сутичкам під час проведення масових заходів як запланованих, так і раптових», – пояснює Віталій Тортина.

Поліцейські з груп комунікації в місцях проведення масових заходів намагаються попередити будь-які конфліктні ситуації, роз’яснюють дії правоохоронців. Їх можна впізнати за сигнальними жилетами із написом «Поліція. Група комунікації».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: