18:10, 16 Січня 2019

Волинські пластуни запалювали «Різдвяну свічечку». ФОТО

У Волинській богословській духовній семінарії Луцькі пластуни відзначили Різдво Христове традиційним пластовим сімейним святом “Різдвяна свічечка”.

Подія відбулась 12 січня.

Щороку цим дійством пластуни об’єднуються зі світовою пластовою родиною. Ця традиція в Пласті перегукується із скаутським звичаєм передачі Вогню Світла із Вифлиєму, Символом Віри в Бога та надії на кращу долю для України, вона стала символом єдності українців всіх країн та континентів, згуртованих навколо Ідеї та Віри.

Юнацькі курені звітувались за рік роботи у Пласті, готували виступи. Одним із завдань було зняти міні-фільм. Юнаки вітали гостей свята колядкам. Наймолодші пластуни – новаки представляли захоплюючі вертепи. “Різдвяною свічечкою” осередок Пласту в місті Луцьку із великим запалом починає новий пластовий рік.

Голова станиці Луцьк Олексій Мельник – вручив подяки організаціям, які допомагали у розвитку Пласту в нашому місті, до їх числа входять: Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк, Молодіжний центр Волині, творчій майстерні “Ряба Вош” та сім’ям, що також підтримували Волинський Пласт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: