14:20, 14 Лютого 2018

Волинські підприємці-спрощенці у січні поповнили місцеві бюджети на 46,5 мільйона гривень

У січні 2018 року суб’єкти господарювання Волині, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 46,5 мільйона гривень єдиного податку.

Про це повідомляє прес-служба фіскалів.

Таким чином, у перший місяць нового фінансового року місцеві громади отримали на 47,7 % більше єдиного податку проти січня торік.

«Такий ріст сплати єдиного податку цілком відповідає загальним тенденціям мобілізації податкових надходжень в області. Варто відзначити, що ці показники – результат заходів органів ДФС у напрямку легалізації підприємницької діяльності та загалом високого рівня податкової культури більшості підприємців», – зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що додаткових 15 мільйонів гривень єдиного податку у січні до минулорічного показника – це кошти, які громади можуть використати на невідкладні поточні питання життєдіяльності.

«Наш прогноз щодо залучення коштів  до місцевих бюджетів у лютому теж досить оптимістичний. Тож місцеві громади можуть і надалі планувати фінансування власних соціально-економічних проектів  з врахуванням тенденції перевиконання бюджетних надходжень», – підсумував Віталій Чуй.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: