09:08, 30 Жовтня 2018

Волинські підприємці сплатять чотири мільйони гривень за нелегальний алкоголь

У січні–вересні 2018 року у ході 193 фактичних перевірок представників підприємництва, які реалізують підакцизні товари в роздріб, та 3 таких перевірок оптовиків встановили 388 порушень чинного законодавства, – інформує управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Згідно рішень про застосування штрафних санкцій за допущені порушення платникам нарахували 4,1 мільйона гривень штрафних санкцій. Понад 2,4  мільйона гривень із загальної суми донарахувань вже надійшло до бюджету.

Системний моніторинг та ефективний контроль за ситуацією на ринку підакцизної продукції сприяють росту надходжень акцизного податку до бюджетів усіх рівнів, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, як свідчить аналітика, до загального фонду держбюджету на Волині з початку року сплатили 7,2 мільйона гривень акцизного податку, що на 78 відсотків більше індикативного показника. Надходження акцизного податку до спецфонду держбюджету склали понад 1,5 мільйона гривень. Також легальна реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів додала місцевим бюджетам Волині 100 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: