10:00, 09 листопада 2018

Волинські патрульні дбають про безпеку дітей на дорогах

Безпека дітей на дорогах – понад усе! З таким гаслом триває проект патрульної поліції Волині та Генерального консульства Польщі в Луцьку, за підтримки облдержадміністрації.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

У його рамках інспектори проводять зустрічі з учнями шкіл різних районів області та розповсюджують серед них світловідбиваючі елементи: жилетки, брелки, наліпки, наклейки, браслети тощо.

14 листопада, о 13:50, у школі села Жидичин відбудеться урочисте вручення чергової «партії» таких потрібних елементів, аби діти могли світитись у буквальному розуміння в темну пору добу і бути помітними на дорозі.

Передбачається участь Генерального консула Вєслава Маріана Мазура, голови Волинської ОДА Олександра Савченка, керівника УПП у Волинській області Олександра Вовченка.

Спочатку з семикласниками проведуть вікторину на знання правил дорожнього руху, а потому всім вручать чудові подарунки – жилетки, наліпки, браслети.

«Носивши їх на рюкзаку, на руках, на одязі, діти будуть більш помітними на дорогах, повертаючись зі школи чи прогулянки, тож ризик потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду в рази знижується, – переконує віце-консул Марек Запур.

Такими акціями з розповсюдження світловідбивачів патрульна поліція третій рік привертає увагу до проблеми безпеки на дорогах як дітей, так і дорослих. 

«Дуже популярними є майстер-класи з виготовлення світловідбивачів, які наші патрульні організовують у різних школах. Ми впевнені: будь-які заходи з привернення уваги до безпеки на дорозі є корисними, а якщо вони ще й з подарунками – то й поготів», – вважає начальник патрульної поліції Волині Олександр Вовченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: