10:57, 21 Лютого 2018

Волинські ОТГ отримають посібник із передачі земель

Асоціація міст України розробила практичний посібник «Передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у власність об’єднаних громад». Його розробив Аналітичний центром АМУ в рамках проекту “USAID ПУЛЬС”, у ньому описують алгоритм передачі земель та особливості окремих етапів, пропонують зразки документів.

Про це повідомила прес-служба АМУ.

Посібник поширили серед об’єднаних територіальних громад, які є членами АМУ.

На Волині 23 члени АМУ, з них 11 – об’єднані територіальні громади.

Щоб отримати посібник просять звертатися до регіонального відділення Асоціації міст України: вул. Ковельська, 4, 2-й поверх, м. Луцьк. Також можна написати на електронну пошту volamu@ukr.net  виконавчому директорові Богданові Самойленку.

31 січня прийняли розпорядження Уряду «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», 5 лютого у Кабінеті Міністрів відбулася нарада, присвячена земельним питанням.

Вже оприлюднили план-графік передачі земель за межами ОТГ і першою на Волині їх у комунальну власність у лютому повинна отримати Вишнівська ОТГ, що у Любомльському районі. Окрім того, станом на сьогодні вже всі 40 волинських ОТГ уклали меморандум із Держгеокадастром щодо передачі земель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: