15:35, 24 Січня 2018

Волинські ОТГ навчали управляти доходами. ФОТО

23-24 січня у Ковелі та Луцьку відбулися семінари для представників об’єднаних територіальних громад, які були присвячені управлінню доходами ОТГ.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Організаторами семінару стали Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування та Волинський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як розповів експерт із місцевих фінансів Анатолій Матвіюк, під час семінару йшлося про можливості щодо управління доходами громади: інвентаризацію майна, землі та ресурсів ОТГ й ефективне їх використання; роботу із базою платників податків та можливості її адміністрування; співпраця із роботодавцями у сфері легалізації доходів та створення комфортних умов для бізнесу; відповідальність платників податків за розвиток території, де вони здійснюють свою діяльність тощо.

Детальніше про інвентаризацію земельного фонду та нормативно-грошову оцінка як передумову збільшення доходів громади розповів директор Волинської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру» Олександр Семенюк.

А про зміни у податковому законодавстві, взаємодію поміж органами місцевого самоврядування та ДФС, електронні сервіси під час семінару розповіла заступник начальника відділу з організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: