13:00, 12 Червня 2018

Волинські митники вилучили «Mercedes» за майже півтора мільйона гривень

Волинські митники на посту Луцьк вилучили «Mercedes» за майже півтора мільйона гривень, бо власник приховав його справжню ціну.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС

На митному посту Луцьк припинили спробу мешканця Рівненщини уникнути сплати митних платежів на імпорт автомобіля «Mercedes-Benz» моделі “V-Klasse” 2016 року випуску.

Встановили, що митний брокер на замовлення громадянина України подав до оформлення декларацію з рахунком-фактурою. У ній значилось, що товар німецького виробника «Daimler AG» за договором купівлі-продажу становить 23900 євро.

Проте Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС вдалося оперативно отримати відповідь з митних органів Німеччини. Копія транзитної митної декларації засвідчила, що реальна ціна придбання цього авто – 48500 євро, що за курсом Національного банку України становить близько 1,46 млн грн.

Отже, брокер у змові з власником намагались приховати від митного контролю справжню ціну товару. Такі дії, відповідно до ст. 483 Митного Кодексу України, тягнуть за собою штраф у розмірі 100 відсотків вартості предмету порушення з його конфіскацією.

Автомобіль тимчасово вилучили до рішення суду про притягнення зловмисника до відповідальності за протоколом, складеним посадовими особами управління організації протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: