10:05, 24 Травня 2018

Волинські митники викрили спробу незаконного ввезення автомобіля

Під час проведення заходів із відпрацювання ризикових митних оформлень Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії в зоні діяльності Волинської митниці ДФС виявили спробу незаконного переміщення автотранспортного засобу на митну територію України.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Громадянин України намагався ввезти в Україну легковий автомобіль марки “Mercedes-Benz”, моделі “V-Klasse V250”, 2017 року виготовлення із заявленою фактурною вартістю 12 000 євро. На підставі отриманої Департаментом оперативної інформації від митних органів Федеративної Республіки Німеччини та проведеного митного огляду встановили невідповідність заявлених даних щодо технічного стану та реальної вартості вказаного автомобіля.

Відповідно до отриманих документів вартість вказаного транспортного засобу становить 48 600 євро.

Таким чином, до Державного бюджету України могло би не надійти митних платежів на загальну суму 370 тис. гривень.

За цим фактом Волинською митницею ДФС склали протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України (санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, безпосередніх предметів порушення митних правил, що становить близько 1,5 млн. грн. з конфіскацією цих товарів).

Автомобіль вилучили на склад митниці до прийняття рішення судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: