12:46, 07 Червня 2018

Волинські митники попалися на хабарі

На Волині на одержанні неправомірної вигоди викрито працівників митного поста “Піща”.

Про це повідомляє заступник головного прокурора Волині Максим Киричук у “Фейсбук”.

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області, обласним Управлінням СБУ та управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби в області слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, викрили корупційну діяльність службових осіб Волинської митниці ДФС у пункті пропуску «Піща».

Митники налагодили на ділянці українсько-білоруського кордону механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «єврономерах». Правоохоронці зафіксувати шість епізодів незаконного збагачення посадовців митного органу в розмірі понад 2 тисячі доларів США. 

Сьогодні, 7 червня 2018 року, під час чергового розподілу одержаної неправомірної вигоди між службовими особами митного поста, викрили інспектора та одного з його керівників, з відому якого підлеглі влаштували системні побори у пункті пропуску за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Проводять слідчі дії також щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи. 

Триває досудове розслідування, після завершення першочергових слідчих дій вирішуватимуть питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання їм запобіжного заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: