16:33, 15 Квітня 2019

Волинські митники конфіскували дитячий одяг та жіночу білизну

За добу на митному посту Ягодин у двох громадян – мешканців прикордоння вилучили на склад Волинської митниці промислових товарів на понад 220 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Усе – через перевищення допустимого ліміту неоподаткованого імпорту та недекларування товару під час його ввезення на митну територію України. Для «особистого споживання, не пов’язаного з підприємницькою діяльністю» двом людям знадобилось 509 предметів дитячого одягу (штани, светри, футболки, сукенки, головні убори тощо) та 434 одиниці жіночої білизни. Наміри уникнути оподаткування цього імпорту викрили волинські митники у ході повного огляду автомобілів з перерахунком товарів водіїв та пасажирів, які їх перевозили.

Промислові товари залишаються найчастішими предметами правопорушень, які вчиняють громадяни в зоні діяльності Волинської митниці. За перший квартал цього року на склади митниці для тимчасового зберігання (до остаточного рішення суду) реально вилучили товару на майже 18 млн грн.

62 відсотки справ про порушення митних правил, складених під час ввезення товарів на територію України, стосувалось незадекларованого переміщення виробів масового споживання. Водночас, під час вивезення товару за межі України найчастішими предметами правопорушень стають тютюнові вироби. Їх вилучали у 40 відсотках «експортних» справ, за перший квартал цього року – на більш ніж 660 тис грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: