09:35, 30 Травня 2019

Волинські лісівники розповіли, як правильно доглядати за сіянцями. ВІДЕО

Не секрет: усе, що посіяно чи посаджено у землю, вимагає дбайливого ставлення. Так і в лісі. Посадили – треба доглянути. Над цим зараз особливо активно працюють лісівники.

Про на своєму сайті повідомили лісівники.

Провести догляди за лісовими культурами — на ділянках, де цієї весни висадили молоденькі сіянці треба не лише якісно, а й вчасно.

За науковим визначенням, догляд за лісовими культурами — це сукупність агротехнічних заходів, які застосовуються для поліпшення умов приживлюваності та зростання деревних порід у лісових культурах.

На практиці — це звичне нам розпушування ґрунту, прополювання бур’янів плюс комплекс заходів для боротьби зі шкідниками та хворобами рослин.

Догляди бувають механізовані та ручні.

Механізовані догляди проводяться тракторами МТЗ-92 в агрегаті з культиваторами  КЛД-1,8 або КЛБ-1,7 в основному на ділянках з лісовими культурами у перші три роки.

Механізовано проводяться також догляди мотокущорізами — в процесі зрізається  трав’яниста та чагарникова рослинність у міжряддях, створюються  оптимальні умови для росту лісових культур на ділянках.

Догляди на ділянках лісових культур проводяться до переведення їх в покриту лісом площу. А відбувається це аж через 5 років. Так догляд за лісовими культурами переходить у новий етап – догляду за молодим лісом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: