21:45, 30 Травня 2019

Волинські лісівники навчилися ефективно переробляти незатребувану деревину. ФОТО

На Волині у державному підприємстві «Старовижівське лісове господарство» переробляють низькотоварну деревину, що не користується достатнім попитом. Фінансові надходження від виробництва спрямовуються на розвиток лісового та мисливського господарства, сплату податків до бюджетів усіх рівнів, створення достойних умов праці та забезпечення додатковими робочими місцями та високою заробітною платою.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

У листопаді минулого року підприємство придбало та запустило новітню потужну та ефективну лінію з переробки деревини. Це було найбільшою інвестицією лісгоспу за всі роки існування.

Бачити перспективу у кожній справі та ефективно працювати однією командою – такі завдання та орієнтири ставить для себе та своїх працівників  директор ДП «Старовижівське ЛГ»  Анатолій Ярмолюк.

«Нова лінія із переробки деревини – це суттєвий крок для подальшого розвитку та економічного зростання нашого підприємства, – говорить Анатолій Володимирович, – ці зміни дали змогу створити 18 нових робочих місць, де можуть працювати не лише місцеві жителі. Підприємство забезпечує доїзд працівників із довколишніх сіл. Сьогодні цех працює у 2 зміни, що дає змогу працевлаштування 38 людям. Окрім цього, показниками ефективності нової деревообробної лінії є те, що об’єми переробки деревини збільшилися на 160%. Наприклад, у І кварталі 2018 року вони становили 4128 м3, а у І кварталі 2019 року – 6556 м3. Відповідно – зріс дохід від переробки на 148%, а це майже на 2 млн 900 тис. грн».

Зовсім нещодавно у нижньому складі змінився керівник, у зв’язку з виходом на пенсію попереднього. Ним став молодий та перспективний Віталій Ткачук – колишній майстер цеху.

«Завдяки новій техніці на нашому підприємстві значно збільшилося виробництво палетів та пиломатеріалів, – розповідає Віталій Миколайович, – у середньому обсяги зросли на 156% до  періоду, коли працювали без нової лінії».

Робота нової лінії переробки деревини стала важливою не лише для підприємства, але й для людей, які змогли працевлаштуватися на підприємстві.

У цеху створені комфортні умови для працівників, облаштовані побутові кімнати, душові кабіни та опалюються усі виробничі та побутові приміщення. Для підприємства та для його керівництва дуже важливо, щоб працівники  підприємства були задоволені рівнем заробітної плати та умовами, в яких вони перебувають.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: