23:18, 13 Червня 2019

Волинські громади дізналися, як створити спроможну мережу медичної допомоги

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Утворення спроможної мережі первинної медичної допомоги в ОТГ».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Під час семінару регіональний координатор з підтримки реформи здоров’я Програми «U-LEAD з Європою» Василь Височанський розповів про розвиток громадського здоров’я в ОТГ. Далі під його головуванням учасники семінару обговорили виклики та шляхи покращення громадського здоров’я в ОТГ.

Питання кадрового забезпечення та кадрового обліку торкнувся директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. Також він озвучив інформацію про програми Державної служби зайнятості для допомоги ОТГ.

Далі під керівництвом Василя Височанського та радника із муніципальних послуг Волинського ЦРМС Петра Лавринюка учасники заходу поспілкувалися про створення спроможної мережі первинної медико-санітарної допомоги в ОТГ; співпрацю ЦПМД з ОТГ в частині формування спроможної мережі; договори міжмуніципального співробітництва. Зокрема, Василь Височанський розповів про досвід Рівненщини у цій сфері.

Завершився семінар обговоренням практичних можливостей утворення спроможної мережі медичної допомоги в ОТГ та підведенням підсумків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: