16:35, 12 Лютого 2019

Волинська єпархія ПЦУ розповіла, що приховує Московський Патріархат від українців

Днями Управління Волинської єпархії ПЦУ виявило ще один доказ для тих наших краян, які досі залишаються в МП. Доказ, що їх обдурюють.

Про це повідомляють на сайті єпархії.

Відомо, що Російська Православна Церква прагне утримати під своїм впливом громадян України. Утримати якомога більше людей і якнайдовше. Звісно, сказати відверто про справжні наміри вона не може, адже для українців, що стільки століть були жертвами російської імперської політики, вони неприйнятні.

Заради того, аби дезорієнтувати, обманути простих парафіян, РПЦ, зокрема, називає свою частину Українською Православною Церквою, переконуючи, що вона самостійна і незалежна. Духовенство МП нерідко підкреслює: наш Предстоятель не в Москві, а в Києві.

Але дедалі більше вірян прозрівають, одержують докази того, що це лише одна з тез російської пропаганди для втілення чергової окупації. На жаль, агресорові допомагають немало й українських запроданців, яничарів.

Нещодавно, в одному з храмів, який вийшов із МП, долучившись до ПЦУ, виявили антимінс (освячений плат із зашитою частинкою мощей когось із святих, обов’язковий для звершення Божественної Літургії). На перший погляд – звичайний. Але він, власне, і є черговим доказом, що ієрархія УПЦ (МП) вводить в оману своїх вірних.

На цьому антимінсі зазначено: «По благословению Святейшего Патриарха Московскаго и всея Руси Кирилла (не митрополита Онуфрія) священнодействован Нафанаилом епископом Волынским и Луцким…». Тут також записано, для якої церкви передали цю святиню (з етичних міркувань на фото ми приховали назву села), а також номер і дату видачі.

Причому владика Нафанаїл власноруч виписав усе російською, навіть староросійською мовою. І такий антимінс видано 2017 р., на третьому році російської агресії, що триває.

Доказ промовистий. І хай його оприлюднення допоможе зробити відповідні висновки всім, хто раніше ще сумнівався та вагався.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: