19:05, 16 Січня 2019

Волинська школа отримала новий автобус. ФОТО

Загальноосвітній школі Торчина подарували новий шкільний автобус та ресурсну кімнату.

Про це повідомили на сторінці Волинської ОДА у “Фейсбук”.

Автобус придбали для школи за один мільйон вісімсот сорок вісім тисяч гривень за кошти із перехідного залишку освітньої субвенції 2017 року.

Ключі від транспортного засобу вручив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко сьогодні, 16 січня 2019 року.

Від імені учнів, їхніх батьків та вчителів школи виступила директорка Ольга Ворошик. З її слів, це чудовий різдвяний подарунок для навчального закладу.

“Я хочу сказати, що це надзвичайно велика радість для нас. Це різдвяний подарунок. Це можливість для наших діток долати відстані – від нашого селища до всієї нашої неосяжної батьківщини”, – зауважила директорка школи.

Загалом, упродовж 2018 року у Волинській області на умовах співфінансування придбано 9 шкільних автобусів, загальна вартість яких становить більше шістнадцяти мільйонів гривень, у тому числі, із державного бюджету – майже одинадцять мільйонів, із місцевого – більше п’яти. Усі шкільні автобуси підвозитимуть учнів до опорних закладів загальної середньої освіти.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої влади в області оглянув нещодавно облаштовану ресурсну кімнату, в якій будуть займатися діти з особливими освітніми потребами.

Під час оглядин стало відомо, що на території Торчинської ОТГ проживають 13 діток з особливими освітніми потребами, з них п’ятеро охоплено інклюзивним навчанням та семеро – індивідуальним.

Директор Луцького районного інклюзивно-ресурсного центру Юрій Туровський розповів, що ресурсна кімната – це додатковий інструмент для адаптації психологічного та фізичного здоров’я дітей з особливими освітніми потребами, що дозволяє емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень тривожності, активізувати мозкову діяльність, займатися зі спеціалістом в індивідуальному порядку. Тут є навчальна, соціально-побутова, ігрова зони та зона відпочинку, – розповідає Юрій Михайлович.

Ремонт кімнати обійшовся районному бюджету у 70 тисяч гривень. На облаштування кімнати дидактичним матеріалом і наочністю використано майже 45 тисяч.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: