13:25, 11 Грудня 2018

Волинська митниця вчергове перевиконала план доходів держбюджету

Незважаючи на блокування Ягодина, у листопаді Волинська митниця вчергове перевиконала індикативний план доходів державного бюджету.

Про це повідомляє пркс-служба Волинської митниці ДФС.

У листопаді 2018 року Волинська митниця перерахувала до бюджету 908,7 млн. грн, виконавши доведений індикативний показник доходів державного бюджету на 101,6 %. Перевиконання листопада складає 14,4 млн. грн. Середньоденний показник надходжень на митниці у листопаді 2018 року склав 41,3 млн. грн.

«Могло бути більше. Думаю, усі розуміють, що дві доби блокування стратегічного для міжнародних торговельних операцій Ягодина не могло не позначитись на виконанні плану», – коментує в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

А загалом за 11 місяців поточного року митниця перерахувала до Державного бюджету податків на понад 9 млрд. гривень. У порівнянні з минулим періодом надходження митних платежів зросли майже на третину. Завдяки щомісячному перевиконанню індикативів митницею на ремонт доріг Волині спрямували 154,6 млн грн.

Традиційними бюджетоформуючими товарами залишаються ввезені легкові та вантажні автомобілі, трактори, телефонні апарати, мінеральні добрива, машини автоматичної обробки інформації, а найбільшими адміністраторами податків – митні пости Луцьк і Ягодин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: