10:26, 08 Серпня 2018

Волинська митниця співпрацює з ОТГ за місцем розташування митних постів

Днями Вишнівська об’єднана територіальна громада Любомльського району відзначила річницю створення. У програмі урочистостей з цієї нагоди – відкриття інсталяції «Я люблю Вишнів», дитячі та спортивні розваги, мистецьке дійство за участі місцевих художніх колективів.

Серед інших гостей привітав громаду зі святом  представник колективу Волинської митниці ДФС Сергій Хмілярук. Він відзначив конструктивну співпрацю між митницею та об’єднанням в контексті розбудови інфраструктури сіл та підтримки розвитку людського потенціалу, – повідомляє прес-служба митниці.

У тому числі завдяки децентралізаційним процесам, бюджети громад за місцем розташування митних постів суттєво наповнюються податком з доходів фізичних осіб, працевлаштованих на митниці. Вишнівська сільська ОТГ, зокрема, за 7 місяців цього року уже отримала 3,5 млн грн цього податку.

Волинські митники, частина з яких також є учасниками цієї громади за місцем проживання, беруть активну участь у місцевих соціальних проектах.

Довідково: загалом за 7 місяців поточного року Волинська митниця ДФС спрямувала у місцеві бюджети області 10,4 млн грн податку з доходів фізичних осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: