21:49, 09 Липня 2019

Волинська команда КВН виграла у всеукраїнському конкурсі

На Сумщині вдруге відбувся всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН “Усмішка Полісся”, в якому виграла команда з Волині “Драйв”.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної ради.

У фестивалі взяли участь шість кращих дитячих команд з різних куточків України, а саме: “Дорослі діти” (смт Чорнобай, Черкаська область), “Драйв” (смт Згорани, Волинська область), “5х5” (м. Енергодар, Запорізька область), “Класна робота” (м. Кролевець, Сумська область), “Вата” (м. Охтирка, Сумська область) та наша ямпільська команда “Гарні діти”. Ігри проходили в смт Ямпіль та м. Глухів. Конкурсна програма фестивалю включала візитку “Час мандрівок, час пригод”, фоторозминку та домашнє завдання “Твір на вільну тему”.

Учасників заходу вітала голова Ямпільської районної ради Ольга Губар. Очільник району зазначила, що вже другий рік поспіль Ямпільщина збирає найкмітливіших дітей України на Всеукраїнському фестивалі «Усмішка Полісся», та побажала глядачам отримати задоволення, а кожній команді – успіху та удачі в здобутті бажаної перемоги.

Рівень заходу засвідчувало журі, до якого запросили завідувача відділу організаційно-масової роботи Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Валентину Скорик, методиста навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Інну Кіхтенко, головного ведучого Асоціації “КВН України” – Андрія Купчина і провідних акторів телевізійної команди КВН “7’Я” – Андрія Штанька та Артема Широкого. Ведучою фестивалю була володарка “Золотого мікрофону” фестивалю “ЖАРТ – ПТИЦЯ 2017” Асоціації “КВН України” Альона Черкашенко.

Змагання у винахідливості, кмітливості, умінні дарувати чудовий настрій та викликати посмішки і щирий сміх розпочалось о 12 годині в смт Ямпіль, а ввечері на КВН-щиків ще чекала гра в Глухові. Учасники продемонстрували яскравий гумор та високий рівень сценічної майстерності. За рішенням журі І місцем нагороджена команда “Драйв” (смт Згорани), ІІ місце у команди “Вата” (м. Охтирка) та “Дорослі діти” (смт Чорнобай), ІІІ місце у командаи “Класна робота” (м. Кролевець) та в команди “5х5” (м. Енергодар).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: