09:45, 04 Липня 2019

«Волиньгаз» цьогоріч перевірить десять тисяч кілометрів газопроводів

Цього року працівники “Волиньгаз” перевірили 3 125 кілометрів газопроводів, що становить 32 %.

Про це повідомив фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Волиньгаз».

У результаті виявили більше сотні пошкоджень ізоляційного покриття сталевих газопроводів, близько  6 700 витоків на стояках, кранах та засувках, а також майже 50 витоків на підземних газопроводах. Діагностика та усунення витоків на цих ділянках забезпечило безаварійну та безперебійну доставку газу більше 50 тис. домогосподарств регіону. До кінця року фахівці обстежать ще майже  3,4 тис. км. газових мереж.

“Старіші мережі вимагають великих витрат. Наприклад, мережі, яким уже понад 40 років, необхідно обстежувати щороку. Таких на Волині нараховується близько 420 км.  Підземні мережі, яким понад 25 років, потрібно перевіряти за допомогою приладів кожні 3 роки. Траса газопроводу обстежується пішки із застосуванням спеціального обладнання та приладів,” — говорить технічний директор “Волиньгазу” Павло Козюк.

“Найбільший обсяг робіт з комплексного обстеження газопроводів та їх обслуговування завжди фахівці проводять у літній період. Це дає змогу підготувати мережі до завантаженої роботи в опалювальному сезоні, уникнути незапланованих відключень газу споживачам під час холодів”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: