15:57, 11 листопада 2018

Волинь відвідав прямий нащадок німецької гілки Радзивілів. ФОТО

Учора, 10 листопада 2018 року, у Художньому музеї відбулась сенсаційна подія. У числі делегації мистецтвознавців Музею-Палацу в Неборові (Польща), Києва колектив мав честь приймати у себе високоповажного гостя – Його Величність князя Мацея Радзивіла, прямого нащадка німецької гілки Радзивілів.

Про це повідомляють на сторінці музею у “Фейсбук”.

Він нині мешкає у Польщі. Його родовід бере свій початок від Миколая Чорного – будівничого замку в Олиці. Родинні зв’язки дружини Мацея Радзивіла мають прямі стосунки із останнім володарем Олики – Янушем Радзивілом. В середовищі творів мистецтва, що представлені в постійній експозиції музею та на виставці «Скарби Олицького палацу», відбулась дружня розмова князя із директором Волинського краєзнавчого музею Анатолієм Силюком, завідувачем Художнього музею Зоєю Навроцькою, а також з науковими співробітниками.

Нав’язались дружні контакти із науковцями Музею-Палацу у Неборові. Його Величність князь Мацей Радзивіл мило поділився цікавими історіями про родину, спогадами про деяких її представників, допоміг із атрибуцією ряду творів. Зустрічі у Художньому музеї Луцька передували відвідини князем Олики – родинного маєтку Радзивіл. Його подальша мандрівка пов’язана із Дубно, Кременцем, Олесько та Підгірцями на Львівщині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: