19:00, 10 Березня 2019

«Волинь Online» увійшло до топ-5 найпопулярніших інтернет-видань Волині

За підсумками лютого інтернет-видання «Волинь Online» стало одним з лідерів серед інформаційних ресурсів області за кількістю переглядів та випередило понад десяток інтернет-видань за рівнем відвідуваності.

Протягом місяця видання отримало майже 365 тисяч переглядів, що на 349 % більше, ніж у січні (динаміка за місяць рекордна серед видань області).  Таким чином, за кількістю переглядів видання поступається лише Інформаційному агентству Волинські Новини, Інформаційному агентству «ВолиньPost», інтернет-виданню «Волинь24», відвідуваність яких перевищує мільйон переглядів, та інтернет-виданню «БУГ» (574 тисячі).

Зауважимо, що мережа з 20 гіперлокальних сайтів «Район.in.ua» протягом місяця у сумі отримала 1,14 мільйона переглядів, однак жоден з окремих сайтів мережі не досягнув показника навіть у 300 тисяч. Найбільш рейтингові сайти мережі мали таку відвідуваність: 255 тисяч (Район.Рожище), 195 тисяч (Район.Ковель), 134 тисячі (Район.Шацьк) та 126 тисяч (Район.Луцьк) переглядів.

Нижче інтернет-видання  «Волинь Online» у рейтингу розташувалися: ІА «Конкурент» (305 тисяч переглядів), «Перший канал соціальних новин» (258 тисяч), інтернет-видання «Під прицілом» (201 тисяча), «ВолиньUA» (198 тисяч), «Таблоїд Волині» (181 тисяча), «Радар» (154 тисячі), «Твій портал» (124 тисячі), «Волинська правда» (109), «Хроніки Любарта» (97 тисяч), «ПроКовель» (89 тисяч), «Кордон» (83 тисячі), «Волинське агентство розслідувань» (76 тисяч) та «Волинська служба новин» (54 тисячі).

Нагадаємо, «Волинь Online» працює в інформаційному просторі Волині вже понад рік, з 2 січня 2018 року. Наша аудиторія – жителі Волині, які хочуть знати більше. Ми висвітлюємо усі сфери життя у різних жанрах та форматах. Наше гасло – «Незалежно, правдиво, актуально». Ми вдячні читачам за постійний інтерес до видання та закликаємо усіх небайдужих до незалежної якісної журналістики долучитися до підтримки проекту.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: