13:00, 07 Травня 2019

«Волинь Online» та «РадиМо» оголосили переможців конкурсу #їм_корисний_сніданок

Фото переможця конкурсу Олени Кошелюк

Фото переможця конкурсу Олени Кошелюк

Інтернет-видання «Волинь Online» та ТМ «РадиМо» підсумували результати конкурсу, #їм_корисний_сніданок, який популяризує здорове харчування та закликає снідати корисною їжею.

Нагадаємо, учасники мали готувати корисні сніданки, робити фото, снідати та публікувати фото у соцмережі «Фейсбук» із хештегами #їм_корисний_сніданок #Радимо #Волинь_Online #interatletikalutsk.

Отож, результати такі:

1 місце – Олена Кошелюк  

2 місце – Олена Соляник

3 місце – Тоня Андрійчук

Олена Кошелюк отримує сертифікат на продукцію ТМ «РадиМо» та сертифікат на отримання абонементу у тренажерний зал «Інтер Атлетика м. Луцьк».

Оленя Солянюк та Тоня Андрійчук отримують сертифікат на продукцію ТМ «РадиМо».

Призи можна отримати лише у місті Луцьк.

Рекомендуємо і надалі дотримуватися здорового способу життя та обов’язково снідати, адже бадьорість, енергійність, працездатність та хороший настрій – все це може забезпечити на весь день корисний та ситний сніданок. А ще це сприяє хорошому обміну речовин, тому, не потрібно боятися набрати зайві кілограми, а якраз, навпаки. Правильний сніданок є і профілактикою від багатьох захворювань, до прикладу, гарно впливає на серцево-судинну систему, зменшує вміст холестерину тощо.

Дієтологи рекомендують вживати на сніданок клітковину, білки та вуглеводи. Це може бути цільнозерновий або житній хліб, сир, овочі та фрукти, яйця, куряче м’ясо, сир, кефір або йогурт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: