17:00, 05 Лютого 2018

Волинь має найбільшу частку державних земель лісогосподарського призначання

У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства обговорили завдання щодо виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісового фонду.

Про це повідомила прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Робочу нараду із представниками землевпорядних організацій,  директорами та головними лісничими державних лісогосподарських підприємств провів начальник ВОУЛМГ Олександр Кватирко. У її роботі також взяв участь перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Анатолій Поляков.

“Наша мета – поставити чіткі терміни виконання завдань та оплати за виконані роботи”, – наголосив Олександр Кватирко.

Олександр Михайлович озвучив інформацію щодо виготовлення правовстановлюючих документів лісопідприємствами, окреслив коло завдання та конкретні терміни їх виконання. При цьому наголосив, що за 2018 рік підприємства повинні виготовити правовстановлюючі документи на 100% площі.

Про вимоги земельного законодавства щодо виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського користування та самозаліснені площі говорив Анатолій Поляков. Він підтримав пропозицію керівника лісової галузі Волині про необхідність 100% виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, а також зазначив, що Президент України доручив внести в державний кадастр 100% земель державної власності. Зокрема акцентував і на тому, що Волинська область має найбільшу частку саме державних земель лісогосподарського призначання.

Начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс зробив аналіз уже укладених договорів, розповів про ситуацію з виготовленням необхідних документів.

Відтак головуючий запросив до розмови представників землевпорядних організацій та директорів державних лісогосподарських підприємств. В результаті обговорили конкретні питання щодо прав на виготовлення технічної документації, польові та камеральні роботи, винесення меж в натуру, виготовлення технічної документації, експертизу, уточнення меж по державному кордону, накладки ділянок інших користувачів на землі лісогосподарських підприємств, помилки в технічній документації із землеустрою, прискорення робіт, добросовісне виконання договорів, роль кадастрового реєстратора.

Тож відбулося детальне обговорення основних проблем щодо виготовлення правовстановлюючої земельної документації. Всі мали можливість висловити і свої думки, і пропозиції, а за потреби – обмінятися навіть взаємними претензіями і тут же усунути наявні непорозуміння.

За підсумками наради прийняли протокольне доручення з конкретними завданнями та термінами їх виконання. Про результати присутні мають доповісти уже на початку квітня. Саме тоді відбудеться чергова нарада з питань виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісового фонду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: