09:46, 19 Липня 2019

Волинь із візитами відвідали два лідери партій, а також кандидати у нардепи за списками цих партій та один «списочник»

Протягом липня Волинську область із візитами відвідали два лідери партій, а також  кандидати у нардепи за списками цих парій та один «списочник» від партії «Сила і честь».

Про це повідомляє Громадянська мережа “ОПОРА”.

Зокрема, 3 липня у Луцьку (виборчий округ № 22) на вулиці Набережній в коворкінг-центрі «Passage Interdid» відбулася зустріч із кандидатами у народні депутати за списками партії «Слуга народу». Спікерами виступили політолог, кандидат політичних наук Галина Янченко (№ 5 у списку), експерт з міжнародних відносин Святослав Юраш (№ 27 у списку), експерт з інформаційної політики, електронного урядування, екології, антикорупційної політики Олександр Маріковський (№ 91 у списку), кандидат економічних наук Мар’ян Заблоцький (№ 82 у списку), політолог, кандидат політичних наук Василь Мокан (№ 103 у списку).

Зазначають, що спочатку кожен із кандидатів коротко представив себе, охарактеризувавши галузь у якій працює. Згодом перейшли до спілкування у форматі питання-відповідь. Переважна більшість питань стосувалися подолання корупції, децентралізації, зниження тарифів на комунальні послуги тощо.

6 липня на Волині побував лідер Радикальної партії Олега Ляшка та перший номер у виборчому списку Олег Ляшко. Супроводжував його чинний нардеп та № 3 у виборчому списку Андрій Лозовий. Політики побували у Ковельскому та Рожищенському районах.

На Ковельщині Олег Ляшко відвідав музей-садибу Лесі Українки у селі Колодяжне та Ковельське міськрайонне медичне об’єднання.

У Рожищі політик зустрівся із громадою у стінах місцевого будинку культури «Просвіта».

Під час зустрічей Олег Ляшко зачепив теми мови, зарплат для медиків та медичної реформи, виділені для Ковельського МТМО державні кошти, «реванш» та Віктора Медведчука, а також критикував деякі дії президента Володимира Зеленського. Окрім того, у Рожищі виступив очільник волинського осередку партії та № 16 у списку Володимир Кравценюк, який розповів про «простих людей» у команді.

 

12 липня Андрій Лозовий знову повернувся на Волинь. Він побував на зустрічі у селищі Локачі, перерізав стрічку на відкритті спортивного майданчика у місті Горохів. Окрім того, політик завітав на ефір до місцевого телеканалу «Аверс».

9 липня у Луцьку відбулася зустріч із кандидатом у народні депутати за списком парії «Сила і честь» Анатолієм Макаренком (№ 10 у списку). Захід організували у будинку «Просвіта» у форматі круглого столу щодо питань державного кордону. На зустріч прийшло понад два десятки людей.

Розмова стосувалася митниці та шляхів, якими можливо збільшити надходження до держбюджету Анатолій Макаренко розповідав і про власний досвід роботи та проблеми, які вдалося побачити під час візитів, зокрема, на Волинській митниці. Також йшлося про брак фахівців, яких звільнили раніше, та про перспективи Максима Нефьодова. Наприкінці присутні ставили питання кандидату.

16 липня у Луцьку також побував перший номер у виборчому списку  партії «Слуга народу» та лідер партії Дмитро Разумков. Зустріч відбулася у приміщенні Художнього музею на території Замку Любарта її відвідали близько 40 осіб. Дмитро Разумков коротко окреслив основні напрями роботи, які реалізовуватиму партія після парламентських виборів, після чого перейшли до формату питання-відповідь.

Більшість із запитань стосувалися освітньої реформи, декомунізації, реформування галузі охорони праці, розвитку культури, підтримання ОСББ на умовах спів фінансування тощо. Окрім того, обговорювали питання політичного минулого кандидатів-списочників від «Слуги народу».

Також у Луцьку кандидат відвідав підприємство «Modern-Ekspo» та провів пресконференцію для представників волинських ЗМІ у закладі «Sky Bar».

Нагадують, що відповідно до частини 1 статті 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України», передвиборна агітація — це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію — суб’єкта виборчого процесу. Передвиборна агітація може здійснюватися в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України.

Відповідно до частини 1 статті 70, партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: