14:33, 03 Серпня 2018

Вокаліст гурту «O.Torvald» на «Бандерштаті» заінтригував планами на майбутнє. ФОТО

Євген Галич вокаліст гурту “O.Torvald” розповів про плани на майбутнє.

Про це йшлося сьогодні, 3 серпня, під час гутірок на фестивалі «Бандерштат».

Темою його лекції була українська мова і музика. Євген народився в російськомовній родині, проте тепер в своїй сім’ї з дружиною та дітьми спілкуються двома мовами. У виконавця двоє дітей. Старша донька Єва чудово розмовляє українською. Каже, що українська мова чудова не тільки, щоб говорити нею, а особливо співати. “Крихітка”, “Онука”, “Фіолет” – це українські виконавці, які дуже подобаються музиканту.

Євген говорить, що дуже важливо зрозуміти, що в нас є гарна якісна музика і потрібно просувати українських виконавців. Важливо не якою вони мовою співають, а наскільки якісно і що це – український виконавець, який робить музику в своїй країні. Потрібно прислуховуватись і думати, що саме несе та чи інша пісня.

Каже, що Бандерштат це підбірка якісної музики зі смаком. У нас є 100 % української музики і лише 10 %, яку ми бачимо, яка є форматною. Каже, що вони створили платформу на якій буде розвиватись сучасна українська музика на новому альтернативному каналі. Євген Галич анонсує, що вони покажуть саме ті 90 % української неформатної музики.

“У нас не буде гі*на, але все решта буде”, – так музикант підсумував, яка музика буде на телеканалі.

Вихід в ефір анонсує на осінь 2018 року.

“Я хочу звернутись до всіх людей, які вважають себе творчими, які хочуть самореалізації. Ми хочемо показати вас Україні”, – каже Євген.

Виконавець закликав всі свої надбання та таланти надсилати йому в соціальних мережах, щоб зробити нову українську культуру разом. Також, Євген Галич розповів, що “O.Torvald” виступить останній раз цьогоріч на фестивалі “Захід”, а далі гурт йде у відпустку на невідомий час.    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: