21:45, 07 Вересня 2021

Водопостачання та благоустрій: мер Ковеля провів прийом громадян

Учора, 6 вересня, міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян. Для надання  відповідних роз’яснень у ньому  також взяли участь фахівці управлінь та відділів виконавчого комітету.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Загалом зареєстрували 12 звернень від мешканців громади. Їх тематика – досить різноманітна. Ковельчани порушили питання щодо забезпечення житлом та поліпшення житлових умов. Люди звертаються  щодо благоустрою своїх вулиць і дворів, просять допомогти владнати конфліктні ситуації між сусідами. Також хочуть, аби влада посприяла у вирішенні архітектурних питань.

Серед актуального —  бажання мешканців отримувати якісні та недорогі послуги, зокрема, з водопостачання. Тому було клопотання щодо переведення одного з будинків на вулиці Косачів, який нині обслуговується „Рівненською дистанцією водопостачання” ПАТ „Укрзалізниця”,  на утримання УВКГ “Водоканал”.

Усі звернення вивчать відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь.

Міський голова проводить особистий прийом громадян у кожен перший понеділок місяця з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Драгоманова, 22. Попередній запис – напередодні у п’ятницю з  9:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: