09:12, 26 Жовтня 2023

Внесок волинян на оборонні потреби держави перевищив півмільярда гривень

За підсумками січня–вересня 2023 року з легальних доходів волинян для потреб оборони держави сплатили 527,1 мільйона гривень військового збору. Це на 114,5 мільйона гривень, або на 27,7 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Позитивна динаміка надходжень військового збору вказує на сумління бізнесу та відповідальність працедавців, які виконують вимоги закону щодо офіційного оформлення найманих осіб, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Фінансова підтримка обороноздатності країни – критично важлива для ефективної протидії військовій агресії рф. Тому кожен, хто працює легально, або ж прозоро декларує доходи, робить особистий внесок у належне фінансування національного війська.

Зразкова податкова дисципліна та чесна сплата податків – це надзвичайно важливі передумови для  перемоги над загарбником, – наголошують у податковій службі в області та  висловлюють щиру вдячність платникам податків, які дбають про фінансове забезпечення держави  під час боротьби з ворогом.

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:

– укладення трудового договору;

– оформлення наказу про прийняття на роботу;

– повідомлення Державної податкової служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: