14:02, 26 Серпня 2021

Внесок волинських працедавців на соціальні потреби перевищив 3,2 мільярда гривень

На Волині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками семи місяців цього року перевищили 3,2 мільярда гривень.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, в області сплатили на 663 мільйони гривень єдиного внеску більше проти аналогічного періоду торік.

Такий вагомий ріст надходжень єдиного внеску переконує, що більшість волинських працедавців – надійні партнери держави в питанні забезпечення бюджетних надходжень, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Саме відповідальність працедавців в питанні нарахування і сплати єдиного внеску – головна передумова стабільних надходжень і, відповідно, соціальних видатків. Наразі в області має місце ріст сплати ЄСВ на 26 відсотків. Це означає, що волинські роботодавці переважно повною мірою виконують свої зобов’язання і цим дбають про найманих осіб, які в разі настання страхового випадку матимуть соціальні гарантії від держави», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій  службі Волині застерігають роботодавців від використання праці трудових нелегалів. Застосовані штрафні санкції за використання неоформлених належним чином найманих осіб можуть суттєво перевищити зекономлені податки,  – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: