15:03, 28 Січня 2021

Внесок спрощенців до місцевих бюджетів Волині 2020 року – майже 620 мільйонів гривень єдиного податку

За підсумками 2020 року господарюючі суб’єкти Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 619,4 мільйона гривень єдиного податку. Це на 8,7 відсотка більше, ніж у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Із отриманої громадами області суми єдиного податку 484,1 мільйона гривень сплатили підприємці-фізичні особи. 66,3 мільйона гривень єдиного податку перерахували юридичні особи. Ще 69 мільйонів гривень спрямували до бюджетів громад сільськогосподарські товаровиробники четвертої групи спрощеної системи оподаткування.

«В умовах світової пандемії наш малий бізнес демонструє позитивну динаміку сплати єдиного податку. Цей момент особливо важливий, оскільки вказує на загалом сприятливий податковий клімат для платників та належний рівень податкової дисципліни представників підприємництва. Тож маємо підстави сподіватися, що економічні наслідки світової пандемії COVID-19 не матимуть вкрай негативного впливу на ситуацію з податковими надходженнями», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі краю в період річного звітування пропонують представникам підприємництва скористатися можливостями Електронного кабінету, що на веб-порталі ДПС України.

«Зважаючи на карантинні обмеження, звітуватися, отримувати актуальну інформацію та виконувати податкові зобов’язання краще без візиту до податкової інспекції. Такі можливості пропонує Електронний кабінет. Загалом спектр електронних послуг Державної податкової служби України враховує особливості діяльності усіх платників податків. Тому дистанційна взаємодія найбільш зручна для тих, хто цінує сучасні інформаційні технології», – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX» .

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: