18:05, 04 Вересня 2022

Внесок підприємців-спрощенців Волині до бюджетів громад – понад 433 мільйони гривень єдиного податку

На Волині підприємці – фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, впродовж січня-серпня цього року перерахували до місцевих бюджетів 433,2 мільйона гривень єдиного податку. Це на 6,7 % більше минулорічних показників за аналогічний період.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

У складний час воєнного періоду підприємці-фізичні особи демонструють відповідальний підхід у виконанні зобов’язань перед бюджетом  і залишаються надійними партнерами держави, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«За показниками сплати податків підприємцями – наполеглива праця кожного, хто наважився започаткувати власну справу. Саме ініціативність, відповідальність і енергійність цих людей – основа стабільних податкових надходжень. Підприємці щоразу підтверджують: у найскладніший час спроможні взяти відповідальність за долю не лише власної справи та родини, а й Української держави. Тому, з нагоди Дня підприємця, що цьогоріч відзначається 4 вересня, бажаю нашим платникам податків успішних бізнес-проектів, надійних ділових партнерів і гарних фінансових перспектив», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку податкова служба намагається максимально спростити  процес звітування та виконання податкових зобов’язань усіма платниками податків.

Нині до послуг бізнес-спільноти – консультаційна допомога в Центрах обслуговування платників і можливості дистанційного спілкування з податковою службою через Електронний кабінет.

Довідково: загалом за підсумками січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів  Волині  юридичні особи, фізичні особи та сільськогосподарські товаровиробники, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сплатили 534 мільйони гривень єдиного податку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: