19:22, 15 Лютого 2023

Внаслідок агресії рф у 8 % українців зруйноване і пошкоджене житло

Нині внаслідок повномасштабного вторгнення росії у 2 % українців житло повністю зруйноване, у 6 %  – пошкоджене.

Про це під час прес-конференції повідомив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, представляючи результати опитування, передає кореспондент «Укрінформу».

«2 % українців на сьогодні мають повністю зруйноване житло. 6 % говорять про те, що їх житло частково пошкоджене. Вже є 2 % українців, у яких було зруйноване, але вже відновлене», – сказав він.

За його словами, зростає кількість людей, які подають заяви про відшкодування збитків не в державні інституції чи правоохоронні органи, а в мобільний додаток «Дія».

Директор групи “Рейтинг” підкреслив, що жителі півдня та сходу України мають найбільше зруйнованого або пошкодженого житла, тому найбільше подають заявок і потребують допомоги держави.

Антипович повідомив, що загалом опитали дві тисячі респондентів, загальна похибка дослідження може становити 2,2 %. Метод опитування – телефонні інтерв’ю.

Як повідомлялося, експерти заявляють, що держава має напрацювати ефективний механізм компенсації за зруйноване чи пошкоджене внаслідок російських обстрілів житло.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: