10:39, 09 Грудня 2022

Власники вартісних авто поповнили бюджети громад Волині на два мільйони гривень транспортного податку

На Волині власники елітних авто впродовж десяти місяців 2022 року сплатили до місцевих бюджетів майже два мільйони гривень транспортного податку.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Із загальної суми надходжень 858 тисяч гривень транспортного податку надійшло до бюджету міста Луцьк. 196 тисяч гривень перерахували  до бюджету власники авто, що зареєстровані у Луцькому районі.

Тим часом, на Горохівщині до бюджетів громад сплатили 193 тисячі гривень транспортного податку. Ще 158 тисяч гривень – внесок власників вартісних автомобілів до бюджету міста Ковель.

Транспортний податок входить до складу податку на майно. Власники елітних транспортних засобів мають обов’язок не лише сплачувати транспортний податок, — нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Усім, хто придбав дорогі автомобілі за доходи без належної сплати ПДФО, запропонували скористатися одноразовим добровільним декларування активів до 1 березня 2023 року.

Сплативши збір після подання одноразової добровільної декларації, такі особи звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків у минулому.

Нагадаємо, що ставка транспортного податку становить 25 тисяч гривень на рік за кожний легковий автомобіль.

Отож, якщо Ви — власник легкового автомобіля, з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2022 році –  2,43 млн гривень), варто подбати про сплату транспортного податку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: