19:00, 07 Травня 2019

Власник нового маркету біотоварів у Луцьку: «Якісні органічні продукти потребують інвестицій часу, розуміння та зусиль»*

Інвестиції у здоров’я завдяки вирощуванню органічних продуктів, ідеальний спосіб відновлення сил після робочого дня та вирішення домашніх проблем без шкідливої хімії – у Луцьку переймають європейський досвід.

Власник сервісного магазину «Біо Агро Еко Маркет» Сергій Дятел, який має понад 17 років досвіду в сфері агробізнесу, переконаний, що саме біо-рішення – запорука щасливого майбутнього.

Щоб отримати органічний продукт, потрібно інвестувати час

Власник розповів, чому не варто сподіватися на вирощування безпечної продукції, використовуючи найдешевші і в результаті найбільш шкідливі речовини.

«Ми бачимо цей ринок, фермера, кінцевого замовника – городника. Ми бачимо їхні потреби», – розповідає власник.

І додає, що потреби, насправді, зумовлені багатьма речами: як і вартістю, так і швидкістю роботи того чи іншого продукту, обізнаністю. Люди хочуть і швидке рішення, і чистий продукт, а так не буває, адже потрібно щось інвестувати. Користуючись агрохімікатами, люди досягають швидкого результату, але потім не задоволені вирощеним продуктом.

«Як мінімум – потрібно знайти достатньо часу, щоб розпізнати проблему», – розповідає Сергій.

«Біо Агро Еко Маркет» готові економити час свого замовника. Вони досліджують питання і пропонують товари, які дадуть можливість виростити будь-яку культуру в терміни дозрівання, зберігаючи при цьому від неї максимум користі.

Біодобрива європейської якості та все для дому, саду і фермера: що пропонує «Біо Агро Еко Маркет»

«Біо Еко Агро маркет» пропонує біодобрива для вирощування екологічно чистого продукту, роблячи внесок у боротьбу з поширеним зараз явищем- алергією. Оскільки чимало людей стають алергіками від препаратів неорганічного походження.

Тим, хто завітає до магазину, допоможуть вирішити широкий спектр проблем. Це і засоби для оздоровлення ґрунту (біопрепарати, деструктори стерні, які сприяють підвищенню якості урожаю, мобілізують корисні елементи), і засоби для очищення водойм (інокулянти та концентрати, які дозволяють очистити водойми різних об’ємів), й біодобрива та біозахист (наприклад, біологічні ґрунтові інсектициди від дротяника на картоплі).

Також пропонують засоби для захисту рослин від грибкових хвороб та грунтових шкідників (біологічні фунгіциди та інсектициди). Ще пропонують обладнання для поливу та крапельного зрошення виробництва Німеччини, Франції, Греції та України.

Оскільки сучасний фермер індивідуально підходить до вирощування овочів, наявні у продажу спеціальні форми для тих, хто, наприклад, хоче вирощувати огірки у формі зірочок чи яблука у формі сердечок.

Ще актуальна зараз проблема для тих, хто купує квартири у новобудовах – у помешканнях заводиться грибок. Як правило, його важко вивести, оскільки люди не знають, що застосовувати проти нього і дуже часто даремно викидають гроші на вітер. У магазині фахівці можуть проконсультувати щодо цієї проблеми та підібрати правильне рішення. Тут відразу ж можна придбати і потрібний засіб.

Отже, наявний широкий спектр засобів для дому, для саду, для фермера: усе, що стосується водойм, ягідників, плодових насаджень, овочівництва, вологості в приміщенні, квітів чи газону тощо.

Це – все, що треба навесні та влітку для городника-фермера. Власник магазину розповідає, що вони пропонують трішечки інше, ніж у звичайних агромагазинах: тут немає хімічно синтезованих елементів, токсичної хімії, тут відсутнє все те, що могло б нашкодити людині. Все корисне, все для того, щоб ви насолоджувалися і не мали проблем після того, як споживаєте продукт.

Органічна їжа замість продукції, вирощеної на агрохімії та пестицидах

ПП «Магнат Агро» протягом шести років тестує продукти на власних полях. У магазині є одразу вирощені ними продукти, серед яких особливо популярна у зимово-весняний період сушена броколі. Її достатньо запарити і отримати смачну порцію корисної страви: капусту неможливо буде відрізнити від свіжої. Навіщо її купувати в Іспанії, якщо можна з’їсти волинську, збережену з усіма вітамінами та елементами?

Магазин співпрацює з одним з виробників сушених овочів, який використовує давню технологію: сушка триває досить довго (не сублімована сушка) для того, аби з овочів вивільнилася лише волога, а всі вітаміни, мікроелементи та сухі речовини на 100 % залишилися.

Також сушені овочі чудово підходять для туристів. Люди, які ходять у походи, з легкістю можуть зварити собі суп з таких овочів, додавши до нього сушеного м’яса.

«Біо Агро Еко маркет» працює з фермерськими господарствами, великими холдингами по біозахисту. Така праця триває вже понад шість років.

На основі тривалих експериментів щодо продуктів та лабораторних висновків підприємство сформувало власне бачення того, що може запропонувати простому споживачу.

«Біо Агро Еко Маркет» співпрацює із «Біо Тера Технолоджі КЕМ» , «Bejo» (Нідерланди), «Мінераліс Україна», «Valagro» (Італія), «Forcrop» (Іспанія). Ці компанії пропонують чимало інноваційних рішень, аби вирощувати органічні продукти без шкоди для здоров’я. Також заручаються підтримкою інших виробників, наприклад, органічна гречана крупа в них від волинського виробника «Шляхом традицій».

Кожному, хто приходить додому, виснажений після важкого трудового дня, потрібно енергетично відновитися. Перш за все важливо випити якісної води. І щось з’їсти, наприклад овочі, де багато клітковини, яка  дуже потрібна нашому організму. У супермаркетах і на ринках, на жаль, не завжди органічна їжа. Є висока ймовірність з’їсти якусь отруту, яка потрапить з кишківника в кров. Отруєна кров провадить за собою отруєний організм, тому наступного дня можна почувати себе погано. Своїми біологічними рішеннями «Біо Агро Еко Маркет» закликає людей бережно ставитися до свого здоров’я і не нехтувати вибором продуктів, які ми споживаємо.

«Ми готові розмовляти відверто», – запевняє пан Сергій.

Органічний мед та бджоли для волинян

Молодий пасічник Тарас Кмін буде забезпечувати магазин органічним воском, медом і бджолиними сім’ями. Він виготовлятиме натуральний віск, мед, привозитиме до магазину бджіл, які перебували в органічному середовищі, на тиждень, тому будь-хто зможе прийти і придбати сім’ю бджіл, щоб розводити її в себе. Бджоли житимуть у спеціальних боксах.

Як вирішують проблему зі спалюванням сухої трави

Усі ми у Луцьку зараз спостерігаємо «картину» зі спалення решток сухої трави: ні з дітьми нормально не погуляти, ні за місто виїхати. У продажі в магазині є бактерії, які можуть усі ці рослинні рештки не перегноїти, не спалити, а переробити в органічно корисні речі. Це інокулянт, який за три тижні повністю перетворить цю гору сміття в біогумус.

Для тих, хто хоче отримати консультації чи придбати товар: магазин розташований за адресою м. Луцьк, вул. Набережна,10. Отримати також додаткову інформацію можна за телефонами: 0978682003, 0970420495, 0960785319 або ж за посиланням http://agrovse.com/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: