17:55, 10 Травня 2022

Владика Михаїл приймав вітання з днем народження

Митрополит Луцький і Волинський з нагоди свого дня народження очолив Божественну літургію та подячний молебень у кафедральному соборі Святої Трійці.

Про це повідомляють на сторінці Волинської єпархії ПЦУ у «Фейсбук».

Народився архіпастир 9 травня, але оскільки духовенство 8-го й 9-го брало участь у поминальних заходах до Дня пам’яті та примирення, святкування провели 10 травня.

За богослужінням із високопреосвященним правили: єпископ Херсонський і Каховський Борис (Харко), канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, декани, інше духовенство єпархії. У спільній молитві взяли участь військові капелани, намісниці монастирів нашого краю, викладачі та вихованці ВПБА, миряни. Співав архієрейський хор «Оранта».

Від священнослужителів та всіх вірних єпархії вітальне слово промовив канцлер протоієрей Микола Цап. Він, зокрема, зазначив: «Цього року виповнюється 25 літ, як Ви, владико, прийняли чернецтво і повністю присвятили своє життя служінню Богові та українському народові в єпископському сані. За час Вашого правління єпархією кількість українських парафій зросла до 160. Ви особисто освятили 112 нових храмів».

Чергові церковні відзнаки отримало достойне духовенство за пастирські труди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: