09:37, 24 Грудня 2019

Владика Михаїл пропонує розпочати святкувати 25 грудня, а завершити 7 січня

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді говорив про духовне сприйняття свята та запропонував розпочати святкування Різдва 25 грудня.

Про це він розповів у неділю 27-му після П’ятдесятниці на завершення Божественної літургії у кафедральному соборі Святої Трійці, — повідомляють на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Зважаючи на велику зацікавленість суспільства щодо дати святкування Різдва, архієрей розтлумачив вірянам плутанину з датами.

“Перш за все варто пам’ятати про душевну радість та внутрішнє наповнення свята. Адже ми відзначаємо день народження Ісуса Христа. Тому в цей день варто говорити про душевне піднесення”, — каже він.

Що ж стосується дати, то владика закликає бути послідовними:

“Якщо ми святкуємо Новий рік 1 січня й говоримо, що це 2020 рік від Різдва Христового, то як можемо святкувати Новий рік, не відсвяткувавши перед цим Різдво?”, — зауважує митрополит.

Тому керуючий єпархією, згадуючи вислів «період різдвяних свят», пропонує розпочати святкувати Різдво 25 грудня, а завершити 7 січня, аби на довший період розділити радість народження Божого Сина.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: