12:36, 07 Березня 2024

Влада і бізнес: у Володимирі відбулась діалогова зустріч із підприємцями

5 березня у Володимирі відбулась діалогова зустріч міського голови Ігоря Пальонки та представників контролюючих органів з місцевими підприємцями.

Про це повідомляють на сайті міста.

Мета зустрічі, яку організував Фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» спільно з відділом економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій – налагодження відкритого діалогу між владою, бізнесом та контролюючими органами для сприяння розвитку й підтримки підприємницької діяльності у Володимир-Волинській міській територіальній громаді.

Міський голова Ігор Пальонка подякував підприємцям за те, що попри війну вони продовжують стабільно працювати, створюючи нові робочі місця та сплачуючи податки. Він наголосив, що у нашій громаді і надалі утримуються найнижчі ставки місцевих податків в області, а також запевнив, що місцева влада усіляко сприятиме розвитку підприємництва.

Під час зустрічі йшлося про основні напрями економічного розвитку громади та про можливості для підприємців. Особливу увагу приділили цільовим програмам, які запроваджені міською владою для підтримки місцевого бізнесу, а також державним програмам, якими можуть скористатись підприємці.

Зокрема, директор Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова мотивувала присутніх на заході підприємців брати участь у програмі безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу ЄРобота.

Однією з тих, хто свого часу скористався державною програмою і отримав фінансування для відкриття бізнесу стала місцева підприємиця Ольга Рябець, яка поділилася своєю історією успіху. Грант від держави став гарним старт у початку її власної справи – швейного ательє.

Бухгалтер ФПП «Бізнес-Центр» Наталія Лук’янчук та начальник відділення “Укргазбанк” Тетяна Левкова розповіли про переваги програми “Доступні кредити 5-7-9”. Темі податкових перевірок, роботі з ПРРО та РРО був присвячений виступ начальника Володимир-Волинської ДПІ ГУ ДПС Богдана Шинкарчука.

Багато питань у присутніх виникло щодо актуальної у воєнний час теми мобілізації та резервування працівників, на які відповів начальник Володимир-Волинського об’єднаного районного ТЦК та СП Валентин Корнієнко.

Про питання безпеки, перевірок та необхідної документації від ДСНС поінформував начальник відділу організації профілактичної роботи Володимирського РВ ГУ ДСНС Олег Отченаш.

Насамкінець директор ФПП «Бізнес-центр» Олена Луцюк нагадала про послуги, які надає очолюваний нею фонд, та з яких питань підприємці можуть звертатись за допомогою.

Також під час зустрічі підприємці мали можливість поставити свої питання очільнику громади та запрошеним гостям, запропонувати додаткові напрями співпраці та вносити пропозиції з приводу того, які інструменти підтримки варто ще впровадити.

Зазначають, що подібні зустрічі із підприємцями відбуваються у Володимирі на постійній основі. Надалі ця практика продовжиться.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: