12:14, 17 Січня 2018

Військові пенсіонери Волині під ОДА вимагали більших пенсій. ФОТО

Сьогодні на Київському майдані обласного центру зібралися сотні військових пенсіонерів, які обурені незадовільним пенсійним забезпеченням військовослужбовців.

Про це повідомляють на сайті облради.

Вони запевняють, що  90% людей цієї категорії перебувають за межею бідності та вимагають перерахунку військових пенсій. “Турецький офіцер отримує 1,5 тисячі доларів пенсії, а український – 73”, – підтверджували свою інформацію невтішною статистикою люди, які прийшли озвучити свої політичні вимоги перед головною адміністративною будівлею області.

З військовими пенсіонерами зустрілася група депутатів обласної ради: заступник голови Роман Карпюк, голова фракції УКРОП Вячеслав Рубльов, заступник голови фракції “Батьківщина” Ігор Лех,  Анатолій Вітів, який керує “Свободою”,  очільник фракції Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Ройко та депутати  Григорій Павлович, Володимир Кучер, Олександр Омельчук.

Прийшов і перший заступник голови ОДА Олександр Степанцов.

У проекті звернення військових йдеться про вимоги до Президента вплинути на Уряд України з метою дотримання ним Конституції і законів  відносно військових пенсіонерів і негайно, згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» від 30.07.2015р., прийняти рішення про перерахунок військових пенсій.

Депутати запевнили, що підтримають це звернення на найближчій сесії та спрямують його до центральної влади.

“Ми на вашому боці і підтримаємо вас. Військові повинні отримувати гідні пенсії і соціальний захист. На жаль, інших важенлів впливу на політику Президента та Уряду, окрім звернень, у депутатів обласної ради немає”, – зауважив Вячеслав Рубльов.

Заступник голови обласної ради Роман Карпюк попросив людей визначити двох повноважених представників, яких запросять на сесію обласної ради та озвучать свої пропозиції перед депутатами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: