12:39, 24 Серпня 2023

Вітаємо з 32-ою річницею Незалежності України!

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України!

Сьогодні ми маємо те, за що боролися різні покоління українців – власну державу, культуру, церкву, мову та армію.

На жаль, чергову річницю Незалежності Україна зустрічає у боротьбі із російським агресором, який здатний на будь-які злочини – від обстрілів мирних міст та вбивства дітей до спричинення екологічних катастроф

Неоціненний скарб нам здобули ті, хто поклав власне життя за те, що ми сьогодні можемо святкувати День Незалежності. Українські Герої ціною власного життя продовжують захищати нашу рідну землю і її незалежність на Донеччині та Херсонщині, Луганщині та Запоріжжі, Харківщині та Сумщині, завдяки ним за понад рік повномасштабної війни ворожий чобіт так і не ступив на землі Волині.

Дякуємо усім Героям, які у цей найважчий рік відстояли Україну! Пам’ятаймо про те, яку високу ціну заплатили вони! Дякуємо за щоденну допомогу закордонним союзникам, які розуміють, що без незалежної України неможлива стабільна та процвітаюча Європа!

Зичимо всім українцям сили, міцного здоров’я та натхнення після завершення війни відбудувати своїми справами нашу державу, творити разом її процвітання! Нашим героїчним військовим бажаємо якнайшвидше повернутися з фронтів до родин цілими та неушкодженими із Перемогою!

Бажаємо якнайшвидшого розгрому російських окупантів, повернення усіх окупованих ворогом територій – українського Півдня, Донбасу та Криму. І хай у нашому синьому небі над жовтогарячими українськими полями запанує нарешті такий довгоочікуваний мир!

З повагою редакція інтернет-видання «Волинь Online»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: