17:00, 08 Квітня 2018

Вітання з Великоднем голови Волинської облдержадміністрації

Дорогі волиняни!

Щиро вітаю вас із великим днем Світлого Христового Воскресіння, яке з давніх-давен залишається символом вічного життя, перемоги над смертю та очищення від гріхів.

Адже воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина та великий дарунок Господньої любові до людей.

Це свято пов’язано із дитячим сміхом і кольоровими писанками, запахом духмяної паски і дбайливо прикрашеним лозовим кошиком. Усе це – невід’ємна часточка українських традицій та звичаїв. Тож, мов великий живий вінок, нині всі міста і села нашого краю прославляють воскресіння сина Божого.

Хай щира Великодня молитва об’єднає усіх нас, додасть мудрості, сил і наснаги. Твердо вірю, що ця молитовна єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде і надалі згуртовувати нас у нашій великій спільній справі – будівництві кращої долі для майбутніх поколінь.

Тож у ці святкові дні бажаю вам родинного щастя, міцного здоров’я, довгих років земного життя, нових успіхів і здобутків у служінні Богові та Батьківщині. Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення й надалі супроводжували вас, давали енергії для добрих і корисних справ на добробут та процвітання рідної Волині та України.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою голова Волинської ОДА

Олександр Савченко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: