10:51, 17 листопада 2018

Вітання голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка з Днем студента

Шановні студенти! Щиро вітаю Вас зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

Це цікавий, веселий та водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для Вас – молодих та сміливих – немає нічого недосяжного.

Приємно відзначити, що молодь Волині здібна, творча, прогресивна, мисляча, постійно прагне пізнавати незвідане, висувати перед собою максимальну мету і досягати свого. Ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, що невдовзі обіруч візьметься за розбудову та реформування країни, яка обрала європейський вектор розвитку.

Переконаний, що кожен із Вас віднайде в суспільстві місце, гідне визнання і пошану! Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи! Миру Вам, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті Вами знання та вміння стануть запорукою ycпiшного майбутнього.

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: