23:00, 04 Січня 2019

Віталій Скоцик не подавався у президенти, як лідер «Аграрної партії», – ЗМІ

В “Аграрній партії України” заявили, що політик Віталій Скоцик подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації його кандидатом на посаду президента не від імені політсили.

Про це йдеться у заяві партії, яку отримала і оприлюднила “Українська правда”.

“12 вересня 2018 року на позачерговому з’їзді Аграрної партії України було затверджено дострокове припинення повноважень Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, якого ще 15 серпня 2018 року на засіданні політичної ради партії було виключено з членів партії у зв’язку з грубим порушенням ним статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії та партію в цілому”, – зазначають у політсилі.

У зв’язку з виключенням Віталія Скоцика з членів партії та припиненням його повноважень як її голови, було одноголосно обрано лідером Аграрної партії України Юрія Крутька.

Станом на 3 січня 2019 року, відповідно до інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, головою “Аграрної партії України” є Крутько Юрій Миколайович.

Крім того, у партії зауважили, що на цей момент ще не висували кандидата на пост президента.

“Жоден з’їзд “Аграрної партії України”, до повноважень якого  відповідно до підпункту 10 пункту 8 статті 29 статуту “Аграрної партії України” належить висувати або визначатися щодо підтримки кандидата на пост президента України від партії не приймав відповідного рішення у рамках виборів президента України у 2019 році”, – зазначили у партії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: