13:38, 07 Квітня 2019

Вишуканість та витонченісь: як у Луцьку провели благодійний бал. ФОТО

У Луцьку з вишуканим вбранням, червоною доріжкою, різножанровою музикою та звичайно ж танцями з хореографічними майстер-класами провели благодійний бал «IMPREZA LUBARTA».

Про це інформує департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у «Фейсбук».

5 квітня у музеї сучасного мистецтва Корсаків відбувся X благодійний бал в рамках Всеукраїнської акції «Серце до серця».

Лучани, гості міста, а також студенти мали унікальну нагоду доторкнутись до найкращих традицій благодійних балів, у цьому їм допомагали прекрасні ведучі Софія Васькевич та Роман Полтарак.

Організатори імпрези приготували багато сюрпризів для відвідувачів заходу. Гості мали змогу пройтись урочистою червоною доріжкою з брендованою фотозоною від студії Bohema та взяти участь у благодійній фотосесії.

Розпочинали імпрезу 22 неперевершені пари дебютантів під керівництвом головного танцмейстера балу – Олександра Кашевського. Серед учасників в кінці вечора і обрали пару, яка носитиме гордий титул Короля та Королеви балу.

Шквал оплесків глядачів зірвали «сонячні діти», які затанцювали чарівний і неймовірно чутливий вальс. Обдаровані танцюристи показали усі свої вміння на вищому рівні.

Упродовж вечора усі бажаючі опановували секрети романтичного вальсу, запального танго, енергійного фокстроту, спокусливої сальси та багатьох інших танців під акомпонування камерного оркестру Кантабіле, гурту Резус блюз та Інни Кириченко з музикантом і композитором Генадій Гусєнцев, гурту «Шанс Мюзік» та продюсера 07 і Dj Славного. Вони дарували гарний настій учасникам дійства упродовж всього вечора.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: