10:44, 11 Лютого 2019

Випускникам луцького вишу офіційно вручили дипломи магістрів. ФОТО

Понад 700 студентів магістратури Луцького національного технічного університету 8 лютого 2019 року отримали дипломи про закінчення вищої освіти. Аби привітати колишніх студентів, на свято завітав заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Офіційна церемонія вручення дипломів відбулася у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, свято розпочалося зі спільного виконання Державного Гімну України. Потому слово для привітання взяв ректор ЛНТУ Петро Савчук.

“Сьогодні ми з вами маємо чудове свято і одночасно хвилюючий момент. З року в рік Луцький НТУ підсилює свої позиції і нині ми випускаємо 733 кращих студентів, які пройшли тернистий шлях випробувань і будуть нагороджені за свої успіхи дипломами. Минулого року на 210 магістрів було менше, тож, я впевнений, що ця позитивна тенденція зростатиме. Наш університет зробив декілька кроків вперед і сьогодні ми орієнтуємося на підготовку фахівців вищої кваліфікації. Це нам під силу, тому що симбіоз потужної економічної та технічної складових в нашому університеті, а також орієнтація на престижні спеціальності, дозволяють більш якісно та наполегливо готувати випускників, які, безумовно, будуть достойними і конкурентними фахівцями”, – зауважив ректор.

Окрім того, ректор побажав кожному випускнику знайти власну формулу успіху та досягти поставлених завдань у житті.

Заступник голови обласної державної адміністрації, своєю чергою, наголосив на тому, що за останні роки університет дійсно зробив значні кроки вперед. Відтак, викладачі мають змогу працювати в різних напрямках та більш наполегливо з кожним студентом.

“Я бажаю вам, щоби дипломи магістра, ваші знання та досвід допомогли вам розпізнати ваше покликання і реалізувати ваші мрії. Я переконаний, що тоді ви будете щасливими людьми, а Україна здобуде гідних громадян і еліту нації”, – резюмував Сергій Дмитрович.

Опісля – розпочалося вручення дипломів магістра.

Варто додати, що цьогорічні випускники-магістри Луцького національного технічного університету здобули чимало перемог на олімпіадах, конкурсах та конференціях. Тож 39 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: