14:08, 10 Червня 2018

Випускникам Лесиного вишу надаватимуть грошову допомогу

Випускникам СНУ імені Лесі Українки, які працевлаштуються у школи, виш надаватиме грошову допомогу.

Про це повідомили у виші.

Одноразову адресну грошову допомогу в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму (1841 x 5 = 9 205) виплачуватимуть випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

– навчались за державним замовленням (денна форма навчання);

– здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю (код спеціальності «Освіта»);

– укладуть договір щодо працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше, ніж на 3 роки.

За детальною інформацією для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам звертатися до профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Т. М. Кулик (099 93 51 125).

У разі відмови випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору щодо працевлаштування на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника упродовж трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, одержувач допомоги зобов’язаний повернути отримані кошти у вищий заклад освіти, який здійснював її виплату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: