16:57, 22 Грудня 2021

Віктор Ляшко оглянув два обласні медичні заклади Волині

Вчора, 21 грудня, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко з робочою поїздкою перебував на Волині. У рамках візиту керівник МОЗу спільно із головою облдержадміністрації Юрієм Погуляйком оглянули Волинську обласну клінічну лікарню та Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Вчора під головуванням Віктора Ляшка у Луцьку відбулося виїзне засідання колегії Міністерства охорони здоров’я України. Її темою було питання охорони материнства і дитинства, – зазначив Юрій Погуляйко. – Відтак, разом із членами колегії відвідали перинатальний центр та відділення дитячої онкогематології Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства та дитинства, а також обласну клінічну лікарню, зокрема, оновлене приймальне відділення».

За його словами, це відділення екстреної медичної допомоги – одне з найпотужніших на Волині. Нагадаємо, відреконструювали медичний заклад у поточному році в рамках Програми «Велике будівництво». Окрім того, приймальне відділення  оснащене усім необхідним обладнанням, серед них – один з найкращих на західній Україні комп’ютерний томограф.

Загалом, як повідомив Юрій Погуляйко, в області модернізували сім приймальних відділень, а також стовідсотково завершили будівництво та реконструкцію амбулаторій загальної практики сімейної медицини за кошти Світового банку та кошти державного бюджету для розвитку медицини у сільській місцевості.

Варто  також зазначити, що впродовж наступних двох років планується оновити Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства завдяки програмі «Велике будівництво».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: